Block Wars Survival Games

ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 261,02 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Aeria Canada Studio, Inc.

Block Wars Survival Games indir. Yardımcı Programlar ve Araçlar kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Ölülerle dolu bir dünyada, senin görevin hayatta kalmaktır. Efsanevi düşmanları savaş ve çeşitli zorluklarla dolu bir dünya keşfetmek. Nihai FPS hesaplaması el altındadır ve düşmanların dalgalarını tek bir hedefle yırmalısınız - ölümün. Becerilerinizi test edin, hamlelerinizi planlayın ve hepsinden önemlisi, çekimlerinizi ayırın veya her şeyi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalın. Bu ilk kişi shooter aksiyon oyununun destansı eylemi efsanevi oranlardan biridir ve şu an bunun ortasındasınız. Zafere giden yolda savaş ve bu klanların yakın tuttuğu sırları keşfet. Gerçek şu ki, bu çok yetenekli düşmanların üstesinden gelip onları geldikleri toza karşı ezemezseniz, yıkıcı sonuçlara yol açabilir.


Uzak bir orman köyünün köklerinde kapana kısılmış dünyanın bilinen en güçlü ve ölümcül klanlarından biri var. Sadece bir efsane düşündüğünüzde, acımasız ritüellerinin eski bir dini tapınak ve mezarlık zemini üzerine yıkıldığını keşfettiniz. Varlığınızı algıladığınızda, bir zamanlar adayı kendiniz gibi yabancılardan koruyan güçlü savaşçılar, uzak yerlere yönelik tehdidi ortadan kaldırmak için yeniden yükseldi.

 
Block Wars Survival Games indir